Serwis sprzętu AGD - naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Chociaż różnego rodzaju urządzenia AGD mocno ułatwiają nam codzienne życie, to jednak trudno trafić na takie, które będą nam służyć bez problemów przez cały czas. Dlatego też zapraszamy do skorzystania z usług Spółki Frater, w ramach których nasi fachowcy zajmą się serwisem sprzętu gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego chłodziarko-zamrażarek, pralek, zmywarek, płyt grzewczych i indukcyjnych oraz wszystkich innych rodzajów AGD. Przywrócimy wszystkie urządzenia do stanu pełnej sprawności!

 

Sprzęty AGD na gwarancji

Wielu producentów i sklepów oferuje swoje urządzenia wraz z gwarancją. Co to oznacza? Obiecują, że na pewno oferowany artykuł będzie służył beż żadnych problemów przez określony czas, na przykład kilka miesięcy lub całe lata. W ramach tej obietnicy oferują możliwość naprawy lub wymiany sprzętu za darmo. W Spółce Frater prowadzimy serwis sprzętu AGD, który zepsuł Ci się pomimo tego, że producent obiecał coś innego! Dlatego też zapraszamy do skorzystania z wysokiej jakości usług, które oferowane są przez zespół prawdziwych fachowców.

 

Już po gwarancji?

Nie ma najmniejszego problemu! Sprzęt AGD nie stanowi dla nas żadnych tajemnic, dlatego również i w tym przypadku zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych. Za odpowiednią opłatą postawimy zepsute urządzenie “na nogi”. Nierzadko okazuje się, że lepiej zainwestować w naprawę sprzętu AGD niż kupować zupełnie nowy. Może to być większa oszczędność, a po wizycie w Spółce Frater, gdzie czeka na Ciebie zespół fachowców, z całą pewnością przekazane nam urządzenie, będzie służyć Ci przez naprawdę długi czas.

 

Świadczymy usługi:

  • napraw gwarancyjnych
  • napraw pogwarancyjnych
  • sprzedaży części

Przy zamawianiu części zamiennych klient powinien dysponować typem i modelem sprzętu oraz jego numerem wersji.

  • W przypadku grupy Whirlpool nr wesji rozpoczyna się od cyfr 85.....,
  • w przypadku grupy Electrolux rozpoczyna się od cyfr 9........ .

Podanie wyżej wymienionego numeru wersji w znacznym stopniu upraszcza i skraca tryb zamawiania części.

Skontaktuj się z nami